Celem projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo świętokrzyskie”  jest obniżenie bariery inwestycyjnej wejścia na rynek dla operatorów dostępowych poprzez przybliżenie węzłów dystrybucyjnych do skupisk potencjalnych odbiorców usług szerokopasmowych.

... to korzyści dla:
społeczeństwa Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
społeczeństwa
więcej »  
biznesu Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
biznesu
więcej »  
administracji Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
administracji
więcej »  
 

Uwaga!

Realizacja rzeczowa projektu "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo świętokrzyskie" została zakończona 31 grudnia 2015r. Od stycznia 2016r., wybrany w przetargu Operator Infrastruktury, w oparciu o wybudowaną sieć świadczy usługi telekomunikacyjnie. Informacje dotycząca oferty i warunków dostępu do sieci SSPW znajdują się na stronie oswss.pl.

Wybudowanie infrastruktury szkieletowo-dystrybucyjnej było pierwszym etapem w drodze do zapewnienia możliwości dostępu do Internetu szerokopasmowego na terenie województwa świętokrzyskiego. Drugim etapem jest budowa sieci tzw. ostatniej mili, do której Operatorzy Sieci Dostępowych mogą uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – dz. 1.1. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani informacjami dotyczącymi rozwoju Regionalnych Sieci Szerokopasmowych Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy na stronę rssws.umws.pl.

 
 
Logowanie
 
 
 

 
 
 
Logo 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Marszałka rozstrzygnięty!
 
Aktualności
 
Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Marszałka rozstrzygnięty!

Już po raz drugi uczniowie klas V szkół Podstawowych spotkali się w Hali przy ul. Krakowskiej w Kielcach, aby rywalizować w Wiosennym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Nagrody najlepszym szczypiornistom wręczała członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Agata Binkowska. Łącznie w turnieju rywalizowało 80 zawodników.

Celem zawodów była popularyzacja sportu wśród dzieci oraz promocja projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej-województwo świętokrzyskie”. W turnieju zmierzyły się 4 drużyny, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 25 minut. Ostatecznie po kilku godzinach gry najlepszą okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11 w Kielcach, która wygrała wszystkie pojedynki.


- Bardzo dziękuję Wam za zaangażowanie w ten turniej i walkę w nim. Nie poświęcacie całego czasu  wyłącznie na Internet, do którego niebawem dzięki projektowi Sieci Szerokopasmowej Polski Wschodniej będziecie mieli jeszcze szybszy dostęp, ale jesteście też zaangażowani w sport i gratuluję wam tego - powiedziała przed wręczeniem nagród uczestnikom turnieju Agata Binkowska.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mikołaj Tyniec, najlepiej w bramce spisywał się Aleksander Dębosz, a najwięcej bramek zdobył Jakub Woźnicki.

Nagrody dla uczestników turnieju zostały zakupione w ramach projektu promocji Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - Województwo Świętokrzyskie. Turniej był organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego - Biuro Społeczeństwa Informacyjnego.

Źródło: sejmik.kielce.pl

 
 
 
     
copyrights © 2012 - 2021 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Departament Społeczeństwa Informacyjnego
 
 
Projekt: "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - Województwo Świętokrzyskie" – współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Numer projektu: POPW.02.01.00-26-046/10