Celem projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo świętokrzyskie”  jest obniżenie bariery inwestycyjnej wejścia na rynek dla operatorów dostępowych poprzez przybliżenie węzłów dystrybucyjnych do skupisk potencjalnych odbiorców usług szerokopasmowych.

... to korzyści dla:
społeczeństwa Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
społeczeństwa
więcej »  
biznesu Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
biznesu
więcej »  
administracji Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
administracji
więcej »  
 

Uwaga!

Realizacja rzeczowa projektu "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo świętokrzyskie" została zakończona 31 grudnia 2015r. Od stycznia 2016r., wybrany w przetargu Operator Infrastruktury, w oparciu o wybudowaną sieć świadczy usługi telekomunikacyjnie. Informacje dotycząca oferty i warunków dostępu do sieci SSPW znajdują się na stronie oswss.pl.

Wybudowanie infrastruktury szkieletowo-dystrybucyjnej było pierwszym etapem w drodze do zapewnienia możliwości dostępu do Internetu szerokopasmowego na terenie województwa świętokrzyskiego. Drugim etapem jest budowa sieci tzw. ostatniej mili, do której Operatorzy Sieci Dostępowych mogą uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – dz. 1.1. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani informacjami dotyczącymi rozwoju Regionalnych Sieci Szerokopasmowych Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy na stronę rssws.umws.pl.

 
 
Logowanie
 
 
 

 
 
 
Logo 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zapisy na konferencję "W drodze do cyfrowej Europy"
 
Aktualności
 
Zapisy na konferencję "W drodze do cyfrowej Europy"

Krajowe Forum Szerokopasmowe zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję „W drodze do cyfrowej Europy” organizowaną w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu SIPS. Konferencja odbędzie się 27 listopada 2012 r. w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport przy ul. Żwirki i Wigury 1.

 Konferencja, która zacznie się o godz. 10.00 ma na celu wymianę informacji i doświadczeń w obszarze budowy sieci szerokopasmowych w Polsce i Europie. Otworzy ją Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, która przedstawi też strategię urzędu na najbliższe lata. Jednym z poruszanych tematów będzie realizacja Agendy Cyfrowej w kontekście nowej perspektywy finansowej. Przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej omówią tematy inwentaryzacji sieci i nowelizacji megaustawy. Planowana jest także debata na temat barier inwestycyjnych występujących przy realizacji projektów szerokopasmowych.

Na konferencję można się zgłaszać wypełniając formularz na stronie KFS

Konferencja jest bezpłatna. O rezerwacji miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: Polska Szerokopasmowa

 
 
 
     
copyrights © 2012 - 2022 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Departament Społeczeństwa Informacyjnego
 
 
Projekt: "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - Województwo Świętokrzyskie" – współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Numer projektu: POPW.02.01.00-26-046/10