Celem projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo świętokrzyskie”  jest obniżenie bariery inwestycyjnej wejścia na rynek dla operatorów dostępowych poprzez przybliżenie węzłów dystrybucyjnych do skupisk potencjalnych odbiorców usług szerokopasmowych.

... to korzyści dla:
społeczeństwa Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
społeczeństwa
więcej »  
biznesu Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
biznesu
więcej »  
administracji Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
administracji
więcej »  
 

Uwaga!

Realizacja rzeczowa projektu "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo świętokrzyskie" została zakończona 31 grudnia 2015r. Od stycznia 2016r., wybrany w przetargu Operator Infrastruktury, w oparciu o wybudowaną sieć świadczy usługi telekomunikacyjnie. Informacje dotycząca oferty i warunków dostępu do sieci SSPW znajdują się na stronie oswss.pl.

Wybudowanie infrastruktury szkieletowo-dystrybucyjnej było pierwszym etapem w drodze do zapewnienia możliwości dostępu do Internetu szerokopasmowego na terenie województwa świętokrzyskiego. Drugim etapem jest budowa sieci tzw. ostatniej mili, do której Operatorzy Sieci Dostępowych mogą uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – dz. 1.1. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani informacjami dotyczącymi rozwoju Regionalnych Sieci Szerokopasmowych Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy na stronę rssws.umws.pl.

 
 
Logowanie
 
 
 

 
 
 
Logo 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zaproszenie na spotkanie w dniu 25 czerwca 2013 r. związane z dofinansowaniem sieci dostępowych w ramach Działania II.1 „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej” PO RPW z przedstawicielem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
 
Aktualności
 
Zaproszenie na spotkanie w dniu 25 czerwca 2013 r. związane z dofinansowaniem sieci dostępowych w ramach Działania II.1 „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej” PO RPW z przedstawicielem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie związane z dofinansowaniem sieci dostępowych w ramach Działania II.1 „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej” PO RPW z przedstawicielem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Spotkanie odbędzie się w dniu 25 czerwca br. o godzinie 11:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego (al. IX Wieków Kielc 3) w sali nr 104 (I piętro).

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w w/w spotkaniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 21 czerwca 2013 r.

 
 
 
     
copyrights © 2012 - 2021 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Departament Społeczeństwa Informacyjnego
 
 
Projekt: "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - Województwo Świętokrzyskie" – współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Numer projektu: POPW.02.01.00-26-046/10