Celem projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo świętokrzyskie”  jest obniżenie bariery inwestycyjnej wejścia na rynek dla operatorów dostępowych poprzez przybliżenie węzłów dystrybucyjnych do skupisk potencjalnych odbiorców usług szerokopasmowych.

... to korzyści dla:
społeczeństwa Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
społeczeństwa
więcej »  
biznesu Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
biznesu
więcej »  
administracji Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
administracji
więcej »  
 

Uwaga!

Realizacja rzeczowa projektu "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo świętokrzyskie" została zakończona 31 grudnia 2015r. Od stycznia 2016r., wybrany w przetargu Operator Infrastruktury, w oparciu o wybudowaną sieć świadczy usługi telekomunikacyjnie. Informacje dotycząca oferty i warunków dostępu do sieci SSPW znajdują się na stronie oswss.pl.

Wybudowanie infrastruktury szkieletowo-dystrybucyjnej było pierwszym etapem w drodze do zapewnienia możliwości dostępu do Internetu szerokopasmowego na terenie województwa świętokrzyskiego. Drugim etapem jest budowa sieci tzw. ostatniej mili, do której Operatorzy Sieci Dostępowych mogą uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – dz. 1.1. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani informacjami dotyczącymi rozwoju Regionalnych Sieci Szerokopasmowych Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy na stronę rssws.umws.pl.

 
 
Logowanie
 
 
 

 
 
 
Logo 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Dwie listy rankingowe dla tegorocznego konkursu 8.4 POIG
 
Aktualności
 
Dwie listy rankingowe dla tegorocznego konkursu 8.4 POIG

Władza Wdrażająca Programy Europejskie ogłosiła listę rankingowa dla tegorocznego konkursu z działania 8.4 PO IG (budowa sieci ostatniej mili).

Jak wyjaśnia WWPE  związku z wyczerpaniem alokacji na działanie 8.4 PO IG lista rankingowa dla I Naboru 2013 składa się z: listy projektów rekomendowanych do dofinansowania (lista podstawowa 39 projektów) oraz listy rezerwowej projektów rekomendowanych do dofinansowania – lista związana z wyczerpaniem się alokacji (57 projektów) – umieszczenie projektu na liście rezerwowej nie jest jednoznaczne z przyznaniem dofinansowania.

W pierwszym przypadku 39 projektów może liczyć w sumie na dofinansowanie w wysokości 63, 6 mln zł, a ogólna kwota dofinansowania listy rezerwowej to 81,7 mln zł


Źródło: WWPE

 
 
 
     
copyrights © 2012 - 2021 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Departament Społeczeństwa Informacyjnego
 
 
Projekt: "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - Województwo Świętokrzyskie" – współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Numer projektu: POPW.02.01.00-26-046/10