Celem projektu „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - województwo świętokrzyskie”  jest obniżenie bariery inwestycyjnej wejścia na rynek dla operatorów dostępowych poprzez przybliżenie węzłów dystrybucyjnych do skupisk potencjalnych odbiorców usług szerokopasmowych.

... to korzyści dla:
społeczeństwa Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
społeczeństwa
więcej »  
biznesu Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
biznesu
więcej »  
administracji Sieć szerokopasmowa - korzyści dla
administracji
więcej »  
 

Uwaga!

Realizacja rzeczowa projektu "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo świętokrzyskie" została zakończona 31 grudnia 2015r. Od stycznia 2016r., wybrany w przetargu Operator Infrastruktury, w oparciu o wybudowaną sieć świadczy usługi telekomunikacyjnie. Informacje dotycząca oferty i warunków dostępu do sieci SSPW znajdują się na stronie oswss.pl.

Wybudowanie infrastruktury szkieletowo-dystrybucyjnej było pierwszym etapem w drodze do zapewnienia możliwości dostępu do Internetu szerokopasmowego na terenie województwa świętokrzyskiego. Drugim etapem jest budowa sieci tzw. ostatniej mili, do której Operatorzy Sieci Dostępowych mogą uzyskać dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – dz. 1.1. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani informacjami dotyczącymi rozwoju Regionalnych Sieci Szerokopasmowych Województwa Świętokrzyskiego zapraszamy na stronę rssws.umws.pl.

 
 
Logowanie
 
 
 

 
 
 
Logo 20-lecia Województwa Świętokrzyskiego
Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Ruszają zapisy na październikową konferencję KFS i warsztaty MAiC
 
Aktualności
 
Ruszają zapisy na październikową konferencję KFS i warsztaty MAiC

Ruszyły zapisy na konferencję Krajowego Forum Szerokopasmowego „Szerokie pasmo na inwestycyjnym froncie”, która odbędzie się 23 października w Warszawie w hotelu Novotel  przy ul. 1 Sierpnia 1.

Konferencja organizowana jest w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa (SIPS) i jest bezpłatna. 

Konferencję, której celem jest wymiana doświadczeń i informacji w obszarze budowy sieci szerokopasmowych, otworzą Magdalena Gaj, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Małgorzata Olszewska, podsekretarz stanu w Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Prelegenci podzielą się swymi najnowszymi doświadczeniami z realizacji projektów szerokopasmowych. Jednym z tematów będzie też nowa perspektywa finansowa 2014-2020. Spotkanie zakończy debata „Jak przyspieszyć budowę sieci szerokopasmowych w obecnej perspektywie finansowej?”, w której udział wezmą przedstawiciele operatorów, izb branżowych oraz administracji.

Szczegółowa agenda konferencji KFS.

Aby zapisać się na konferencję trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy pod adresem: 

http://www.polskaszerokopasmowa.pl/formularz-uke

Portal Polska Szerokopasmowa ma także przyjemność poinformować, że 22 października (dzień przed konferencją KFS - organizatorzy oferują możliwość bezpłatnego noclegu) Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach Projektu Systemowego – działania na rzecz rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internet Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 organizuje warsztaty dotyczące realizacji inwestycji  szerokopasmowych w perspektywie finansowej 2007-2013.

Odbędą się one w hotelu Novotel Warszawa Airport przy. ul. 1 Sierpnia 1.

Aby zapisać się na warsztaty MAiC trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy pod adresem: 

http://www.polskaszerokopasmowa.pl/formularz-maic

Kontakt do biura organizacyjnego konferencji:

Tel. 22 691 93 27
Fax 22 837 85 43
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło: http://www.polskaszerokopasmowa.pl/aktualnosci/ruszaja-zapisy-na-pazdziernikowa-konferencje-kfs-i-warsztaty-maic.html

 

 
 
 
     
copyrights © 2012 - 2021 Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Departament Społeczeństwa Informacyjnego
 
 
Projekt: "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej - Województwo Świętokrzyskie" – współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Numer projektu: POPW.02.01.00-26-046/10